У даній статті магазин "Милаша" milasha.com.ua розповість як зняти захист з флешки
Як вирішити цю проблему ми детально розглянемо в нашій сьогоднішній статті.
Отже, вам необхідно записати якусь інформацію на флеш-накопичувач, ви вставляєте його в роз'єм і отримуєте виду повідомлення «Диск захищений від запису, зніміть захист або використовуйте інший диск».
Дану проблему можна досить швидко вирішити, і ми поговоримо про це трохи пізніше, а зараз слід сказати кілька слів про те, з якою метою встановлюється захист від запису на флеш-накопичувач.
Способи зняття захисту від запису з флешки
Існує 2 ключових способу зняття захисту з флешки: апаратний і програмний.
Апаратний спосіб полягає в установці перемикача блокування, який присутній у деяких моделях USB-флеш-накопичувачів, а також SD-картах. Як правило, перемикач розташований на бічному ребрі накопичувача.
Уважно огляньте наявний накопичувач і знайдіть на ньому значок відкритого/закритого замка або напис Lock.
Програмний спосіб передбачає програмне взаємодію операційної системи і контролера флеш-накопичувача, який відповідає за можливість запису інформації.
Зняти захист від запису, використовуючи програмний спосіб, можна за допомогою командного рядка, редактора реєстру або локальної групової політики Windows 7/8. Розглянемо докладніше всі наведені методи.
Зняття захисту з допомогою regedit
Крок 1. «Пуск», в поле пошуку вводимо назву редактора реєстру Windows — regedit. Клік правою кнопкою миші (ПКМ) на програмі і в контекстному меню переходимо до пункту «Запуск від імені адміністратора».
Крок 2. Переходимо до розділу StorageDevicePolicies:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies
Створюємо (ПКМ в правій колонці реєстру) DWORD (32 біта) у створеній гілці реєстру. Для зручності назвемо елемент WriteProtect.
Крок 3. Необхідно переконатися, що значення параметра WriteProtect одно 0. Клік ПКМ на WriteProtect, вибираємо «Змінити». Якщо значення «1» необхідно змінити на «0» і натиснути «Ок».
Крок 4. Закриваємо редактор реєстру, виймаємо флеш-накопичувач і перезавантажуємо комп'ютер. Вставляємо флеш-накопичувач. Тепер флешка працює в звичайному режимі, дозволяючи записувати файли.
Зняття захисту з допомогою Diskpart
Якщо флешку не вдалося розблокувати за допомогою реєстру, спробуємо зробити це за допомогою командного інтерпретатора Diskpart, який дозволяє керувати за допомогою команд, які вводить користувач у командному рядку дисками і розділами.
Крок 1. «Пуск», в поле пошуку вводимо назву командного рядка Windows — cmd. Клік ПКМ в програмі, в контекстному меню здійснюємо «Запуск від імені адміністратора».
Крок 2. Тепер необхідно ввести команди: diskpart і list disk, причому після кожної з них, слід натискати клавішу Enter.
Крок 3. У вище наведеному списку необхідно визначити, який порядковий номер у назві має флеш-накопичувач.
Це можна зробити орієнтуючись на зазначений розмір, в нашому випадку флеш-накопичувач об'ємом 8 Гб, представлений в таблиці як «Диск 1» з об'ємом 7441 Мбайт.
Крок 4. Вибираємо диск командою «select», очищаємо атрибути, які дозволяють тільки читання «attributes disk clear readonly».
У разі якщо флешку необхідно відформатувати, слід ввести наступні команди «clean», створюємо розділ «create partition primary», форматуємо в NTFS «format fs = ntfs або FAT «format fs = fat».
Зняття захисту з допомогою редактора групової політики
Крок 1. Відриваємо редактор натисканням комбінації клавіш Win +R, після чого слід ввести команду gpedit.msc і натиснути «ОК» або клавішу Enter.
Крок 2. В редакторі відкриваємо гілку: Конфігурація комп'ютера — Адміністративні шаблони — Система — Доступ до знімних запам'ятовуючим пристроям. І дивимося стан параметра «Знімні диски: Заборонити читання».
У разі якщо параметр включений необхідно його відключити.
Крок 3. Для відключення обмеження запису двічі клацаємо по параметру і у вікні вибираємо «Відключити», «ОК».
Якщо всі вищеописані способи не допомогли вирішити проблему з записом, можна спробувати зайти на офіційний сайт виробника флеш-накопичувача і пошукати фірмові утиліти для роботи з накопичувачем.
Також можлива ситуація, коли флеш-накопичувач вичерпав свій ресурс (обмеження на кількість перезаписів, після чого накопичувач переводиться в режим «тільки читання») і єдиним виходом із ситуації буде покупка нової флешки.
Як зняти захист від запису з флешки — покрокова інструкція
- Браслет на ногу: навіщо і як його носитиМало, хто знає, що анклет (браслет на ногу) — це не просто чергова глава в історії моди. Цей аксесуар сам має багату історію, а тому носити його потрібно з розумом і за всіма правилами.Повна версія статті
- Виды пирсинга ухаВиды пирсинга уха Моя маленькая дочь абсолютно не хочет, чтобы ей прокалывали ушки. На уговоры не поддаётся, на увещевания тоже. Но мы и не настаиваем, вырастит и сама для себя решит, что ей нужно. Тем более у меня есть несколько примеров взрослых родственниц, которые и вовсе никогда не носили серёжек. Что делать с дочерью, я поняла, но пока уговаривала её, мне захотелось самой. Но так как уши у меня уже проколоты обычным образом, выбирать придётся какой-то более нестандартПовна версія статті