Тонеллі
Тонеллі
Даний вид пірсингу є складною операцією, якої навчають тільки на спеціальних курсах, причому людей, які вже працюють у сфері пірсингу, бо простій людині просто неможливо поставити самому тунель без належного досвіду.Ці проколи робляться скальпелями і розтяжками. Це залежить від місця. Зараз найбільш популярні проколи великого розміру зроблені в носі, в тому числі і перегородки носа, у вухах — мочки і хряща. Прикраса, яке вставляється в прокол великого розміру на різних частинах тіла. Закриті тунелі називаються плагами.
Загоєння:
Тунелі, які розтягували, стягуються, не більше 10 мм можуть затягнутися, в залежності від особливостей вашого організму. А проколи зроблені до 6 мм затягуються за кілька місяців. Якщо розмір 15-20 мм, то стягтися без сторонньої допомоги мочки вух не можуть. В цьому випадку робляться микронасечки, які дозволяють поступово стягувати прокол. Відразу стягнути 15 мм насічками не вийде, доведеться повторювати процедуру два-три рази. Але можна звернутися до пластичного хірурга: зробивши насічки, він накладе кілька швів, які і стягнуть прокол. Можна також видаляти хірургічним шляхом частина розтягнутої мочки і зшивати, відновлюючи первісну форму мочки вуха, але в будь-якому випадку залишається шрам.
Процес створення тунелю:
Розширювачі - у заздалегідь зроблений прокол поступово вставляється спеціальний розширювач, який в основному виготовляється з акрилу і хірургічної сталі. Розширювачі бувають різних форм («спіраль», «рогалик», прямий конусоподібний, конусоподібний тапер). За один сеанс прокол розширюють на 2-6 мм, в іншому випадку може статися розрив тканин. Але отвір, наприклад, у мочці досвідчений майстер може з нуля збільшити до 20 мм спеціальним круглим скальпелем панчем. У хрящах тунелі створюються аналогічним способом, але в даному випадку в хрящі вирізають отвір панчем і при необхідності розтягують розширником на 1-2 мм. Знімати тунелі можна через 1-2 місяця в залежності від стадії загоєння. При знятті не зажившего тунелю є ймовірність що він стянется.
Подвешивание грузов - в некоторых культурах (например у даяков с острова Борнео) для растягивания мочек ушей используются специальные грузы, под давлением которых мочки постепенно растягиваются. Но у этого способа есть существенный недостаток - груз продавливает нижнюю часть мочки, что может привести к сильному истоньшению и последующему разрыву мочки. Формируя тоннели таким способом нужно быть предельно осторожным и стараться не подвешивать сразу тяжёлый груз.
Лента PTFE - метод заключается в использовании ленты PTFE (тефлоновой ленты). Лента наматывается на украшение (тоннель или плаг), которое затем вставляется в прокол. Постепенно количество наматываемой ленты увеличивается, что позволяет растянуть прокол до желаемых размеров. Недостаток - у некоторых людей лента PTFE вызывает аллергическую реакцию. В случае возникновения аллергической реакции необходимо вынуть украшение и снять ленту. В этом случае повторно к этому методу желательно не прибегать.
Уход:
Промивати хлоргексидином з допомогою ватної палички 4-5 разів на день. Не використовувати різні мазі (Левомеколь, Рятувальник і ін), йод, зеленку, перекис водню.
- Браслет на ногу: навіщо і як його носитиМало, хто знає, що анклет (браслет на ногу) — це не просто чергова глава в історії моди. Цей аксесуар сам має багату історію, а тому носити його потрібно з розумом і за всіма правилами.Повна версія статті
- Виды пирсинга ухаВиды пирсинга уха Моя маленькая дочь абсолютно не хочет, чтобы ей прокалывали ушки. На уговоры не поддаётся, на увещевания тоже. Но мы и не настаиваем, вырастит и сама для себя решит, что ей нужно. Тем более у меня есть несколько примеров взрослых родственниц, которые и вовсе никогда не носили серёжек. Что делать с дочерью, я поняла, но пока уговаривала её, мне захотелось самой. Но так как уши у меня уже проколоты обычным образом, выбирать придётся какой-то более нестандартПовна версія статті