Все ще шукаєте, де купити шапку з кролика або норки в Україні?
Купити жіночу хутряну шапку в Україні можна не виходячи з дому. Інтернет-магазин "Милаша" milasha.com.ua пропонує широкий асортимент шапок з хутра кролика, норки. У нас Ви знайдете в'язані шапки зимові у вигляді ковпака, а також шапки з бубоном з в'язаною норки, якщо вам потрібна шапка з вушками, тоді раді Вам представити шапку вушанку з хутра кролика.
В наш час асортимент і вибір шапок величезний, тому не складе труднощів підібрати жіночу шапку недорого в магазині milasha.com.ua. Вам всього лише потрібно залишити замовлення на сайті і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.
Історія шапок глибока і хутряні шапки відомі давній часів.
Раніше хутряні шапки були надбанням багатьох жінок, але зараз абсолютно кожен може дозволити купити собі хутряну шапку недорого в Україні.
Волосся кролика (також званий хутро кролика) - це хутра простого кролика. Найчастіше він використовується у виготовленні хутряних шапок і пальто і є досить цінним і сьогодні, хоча він був колись дешевим товаром у торгівлі хутром.
Типи кролика
Волосся кролика можна розділити на три типи: "великий, rectrix остьові волосся, жорсткі на підставі; з більш численними tectrix колючими волосками, які утворюють основну частину пальто, які поділяють волосяний фолікул з третім типом-коротше волоски, що утворюють підшерсток."
Розрізняють волоски: зовнішні волосся, довгі і грубі.
Остьовий волос (також званий "барбес")
Низ: там знаходяться близько шістдесяти волосків вони дуже короткі і ледь помітні, і служать, щоб зігріти кролика.
Вибірково розводили кроликів з 1900-х років, кролика Рекс з остьовим волосом однієї довжини, але це нетиповий рецесивна ознака, який є відносно рідкісним у природі кролика.
Волосся кролика прийнято вважати побічним продуктом звичайних процесів розведення кролів на м'ясо, і як таке виробляється у величезних кількостях в Англії і Франції; більше сімдесяти мільйонів шкурок на рік в одній тільки Франції. Однак, якість хутра цих кроликів має тенденцію бути низькою, так як кролів забивають до досягнення дванадцяти тижнів і ще хутро кролика не досягає потрібного об'єму і довжини.
У помірному кліматі найвищу якість хутра виходять взимку у кролів протягом п'яти місяців, коли товщина хутра найбільш висока, а в інші пори року спостерігається в різній мірі випадання хутра у кроликів, що служить причиною нерівностей на шерсті. Найвища якість шкурки підходять для пошиття одягу і як правило, складають менше половини всіх зібраних шкурок. Волосся ангора кролика вищипують або голять і використовується в якості волокна.
Хутряні вироби з кролика мають тенденцію до скорочення більше, ніж деякі інші хутра.
Використання хутра кролика в торгівлі хутром.
Початок використання шкурок кролика в комерційній торгівлі хутром помічено в 1920-ті роки, коли він був включений в усі хутряні шапки, плащі і ковдри для дітей. До 1924 року половина хутряної промисловості припадає на торгівлю хутром. У той час хутро кролика був значно дешевше, ніж хутро інших тварин, вироби з хутра кролика мали м'якість і щільність, а також піддавалася забарвленням,хутро кролика стригли, щоб він виглядав як інші хутра.
Кролики Гавані були в числі високоцінні породи, тому що їх хутро може бути використаний незабарвленим.
Білі шкурки ставилися до преміум-класу, оскільки вони можуть найбільш легко фарбується і в їх природному стані близьку схожість з дорогим горностаєм (горностай). У Новій Зеландії білий кролик (насправді розводять в США) високо цінується, але і інші сорти кролика різних відтінків, включаючи Гавана, ліловий і плямистий кролик були також цінні, тому що вони можуть бути використані без фарбування.
Один коментатор зазначив у 1920-х рр.: "кроликовые манто прикрасили майже всіх жінок П'ятій авеню в 1900 році, сто тисяч шуби з кролика-виявилися на шостій Авеню під час хутряного сезону і по всій основній вулиці Америки".
Після 1938 року, американські шуби повинні були бути всі марковані,повинно було бути зазначено назву тварини з хутра якого виготовлено виріб, наприклад друк "фарбований кролик" або "бобер фарбований і кролик' – щоб уникнути плутанини серед споживачів.
Австралійська друк: Австралійський кролик стрижений і фарбований .
Балтійський чорний ліс або Балтійська-бура лисиця або Балтійська біла лисиця: кролик фарбований в різні відтінки, що нагадують Лисяче хутро.
Балтійський леопард: Австралійський кролик фарбований у леопарда нагадує пальто з леопардової шкури.
Балтійський Лев або Балтійська руда лисиця: Австралійський кролик фарбований в натуральний відтінок або (відповідно) жовті або червонуваті тони.
Балтійський тигр: Австралійський кролик фарбований під забарвлення шкури тигра.
Бобер фарбований або французький бобер або beaverette або бельгійський бобер: пофарбовані кінчики стригли для того, щоб нагадувати коротке темно-коричневе пальто з натурального хутра бобра.
Bluerette: Кролик фарбований синій.
Castorette: Кролик фарбований схожий на бобра.
Chinchillette: Кролик фарбований нагадує шиншилу. Зверніть увагу, що chapchillas і французька шиншила зроблені з фарбованого зайця.
І так далі.
- Браслет на ногу: навіщо і як його носитиМало, хто знає, що анклет (браслет на ногу) — це не просто чергова глава в історії моди. Цей аксесуар сам має багату історію, а тому носити його потрібно з розумом і за всіма правилами.Повна версія статті
- Виды пирсинга ухаВиды пирсинга уха Моя маленькая дочь абсолютно не хочет, чтобы ей прокалывали ушки. На уговоры не поддаётся, на увещевания тоже. Но мы и не настаиваем, вырастит и сама для себя решит, что ей нужно. Тем более у меня есть несколько примеров взрослых родственниц, которые и вовсе никогда не носили серёжек. Что делать с дочерью, я поняла, но пока уговаривала её, мне захотелось самой. Но так как уши у меня уже проколоты обычным образом, выбирать придётся какой-то более нестандартПовна версія статті