Коригувальна білизна для жінок. Користь і шкода
Хто з жінок не мріє про красиву і струнку фігуру? Особливо хочеться бути чарівною на особливих урочистих заходах або побаченні. Але куди подіти всі ті жирові відкладення на животі і стегнах, які ми так бездумно накопичили і тепер все це так негарно виглядає на фігурі... Виявляється, вихід є. Зараз наша промисловість випускає коригуючий білизна для жінок найрізноманітніших фасонів і, надягаючи які, можна підкоригувати фігуру.
Це добре, що від природи або в результаті посилених тренувань у вас гарна фігура. Але як бути тим жінкам, які в силу ряду причин не можуть похвалитися своєю ідеальною фігурою? Але купуючи коригуючий білизна, іноді варто задуматися, що принесе воно для здоров'я. Але щоб розібратися, користь чи шкоду від коригуючого білизни, треба знати з чого вона складається і які функції виконує.
Види коригуючого білизни
Це необхідно знати, щоб правильно скорегувати свою фігуру. Коригувальна білизна – це різновид нижньої білизни, яке має особливий крій. Його можна надягати на голе тіло, так і на звичайне нижня білизна.
Така білизна створено для акцентування уваги на такому гідність жінок, як стрункість. А струнка підтягнута фігура надає правильну поставу і, як наслідок, красиву ходу. Причому така білизна призначена для жінок будь-якого віку та статури.
Стягуюча білизна
Завдання такого білизни стягнути випирають частини тіла. В основному це жирові відкладення на животі і талії. Такою функцією володіють корсети, труси, шорти, трусики. Така білизна вважається самим грубим видом одягу, хоча у нього дуже плоскі і непомітні шви. Згадайте, як раніше затягували в корсети панянок, що вони навіть не могли вдихнути на повні груди і частенько від цього падали в обморок.
Моделююча білизна
Це більш сучасні моделі коригуючого білизни. Вони здатні не тільки сховати жирові відкладення, але і перемістити їх у потрібному напрямку. Наприклад, якщо ви наділи моделюючі колготки або шорти, то випирають частини тіла перенаправляються з живота до попі. А грація — жирові відкладення з живота перенаправляє до грудей.
Як правильно вибрати стягуюча білизна
При купівлі стягуючої білизни насамперед визначтеся з яким сукнею ви збираєтеся його одягати. Приміряючи вибране білизна, зверніть увагу на те, чи зручно вам в ньому не тільки стояти, але сидіти або рухатися. Білизна не повинна викликати відчуття дискомфорту.
Якщо ви купуєте стягуюча білизна під сукню з декольтированным топом, при примірці зверніть увагу, чи не з'явились жирові складочки в районі пахв. Якщо це стягуючі трусики, то не мусить бути межа стягуючих трусиків. У будь-якому випадку не слід утягиваться занадто сильно, особливо, якщо це корсет, в іншому випадку буде важко дихати. Якщо ви збираєтеся під свій наряд надягати тягне білизну, то й сам наряд повинен бути свого розміру.
При купівлі білизни віддавайте перевагу маркам відомих фірм, обов'язково запитуйте або шукайте на упаковці гігієнічний сертифікат. Купуйте білизну не менше 1 розмір, ніж власний.
На що слід звернути увагу
По своїй функції коригуючий білизна має бути еластичним і пружним, тобто при носінні воно повинно розтягуватися і одночасно зберігати свою первісну форму. Вироби з натуральних тканин такими властивостями не володіють, тому при виготовленні такого білизни застосовуються матеріали з синтетичними волокнами. Багато моделі стягуючої білизни для жінок за рахунок таких матеріалів володіють функцією лімфодренажа і антицеллютного масажу, що не погано.
З іншого боку синтетичні матеріали мають схильність викликати роздратування шкіри. На це слід звернути увагу, якщо є схильність до різних алергій. Крім того, такі матеріали зазвичай «не дихають», виникає ефект сауни і зайва пітливість.
Тривале та часте носіння стягуючої білизни порушує лимфоток і кровопостачання шкіри, м'язів і особливо внутрішніх органів. Особливо при носінні моделюючого бюстгальтера від сильного здавлювання страждають молочні залози.
Найгірше те, що при частому носінні білизна бере на себе функції м'язового корсета, м'язи не працюють, розслабляються і з часом просто перестають працювати. І тільки варто зняти білизну, внутрішні органи залишаються без опори, що шкідливо для здоров'я в цілому.
Щоб цього не відбувалося, пам'ятайте: на кожну годину шкарпетки «секретного» білизни необхідно 30 хвилин займатися будь-якими фізичними вправами для відновлення м'язового тонусу.
Кому не можна носити стягуюча білизна
Але як би ви не хотіли бачити себе стрункою, треба знати, кому носіння коригуючого і стягуючої білизни протипоказано. Не можна носити стягуюча білизна в наступних випадках:
- Стягуючі панталони і шорти не можна носити жінкам з варикозним розширенням вен на ногах.
- Стягуючі корсети і сукні строго протипоказані при гіпертонії, стенокардії, ішемічній хворобі серця, аритміях.
- Категорично забороняється при вагітності, загостренні гінекологічних захворюваннях, будь новоутвореннях.
Але саме головне треба знати, що така білизна не рекомендується носити більше 6 — 8 годин підряд. Знайте, що ви будете виглядати стрункою і підтягнутою лише тоді, поки на вас одягнуте це білизна. А щоб завжди виглядати на всі «сто», все-таки задумайтеся про регулярного фізичного навантаження в тренажерному залі або будинку, про прогулянки на свіжому повітрі. Не забувайте правильно харчуватися і не переїдати. Ось тоді точно, дорогі жінки, на вас будуть звертати увагу особи протилежної статі.
- Браслет на ногу: навіщо і як його носитиМало, хто знає, що анклет (браслет на ногу) — це не просто чергова глава в історії моди. Цей аксесуар сам має багату історію, а тому носити його потрібно з розумом і за всіма правилами.Повна версія статті
- Виды пирсинга ухаВиды пирсинга уха Моя маленькая дочь абсолютно не хочет, чтобы ей прокалывали ушки. На уговоры не поддаётся, на увещевания тоже. Но мы и не настаиваем, вырастит и сама для себя решит, что ей нужно. Тем более у меня есть несколько примеров взрослых родственниц, которые и вовсе никогда не носили серёжек. Что делать с дочерью, я поняла, но пока уговаривала её, мне захотелось самой. Но так как уши у меня уже проколоты обычным образом, выбирать придётся какой-то более нестандартПовна версія статті