ІСТОРІЯ ЖІНОЧОЇ БІЛИЗНИ І ТКАНИН
Історія жіночої білизни та білизни
Унікальна історія жіночої білизни починається в 3000 році до нашої ери в Єгипті. Фігурки в стародавні часи пропонували різні типи нижньої білизни, які носили навіть тоді. Слово «Lingerie» походить від французького слова «linge», що означає «білизна» і нечасто використовувалося до кінця 1850-х років. М'яке білизна в середні століття носилося дворянством виключно для скромності, гігієни і тепла. В той час вони були громіздкими, незручними і призначалися для сплющивания грудей, окреслюючи тіло в жіночому силуеті. У той час як в 16 - му сторіччі сорочка, спідниці і корсети були розроблені, щоб підкреслити жіночу форму, головним чином, щоб дражнити і спокушати чоловіків. У ті дні вважалося скандальним навіть згадувати слово «нижня білизна».
У 18 столітті дизайн став безтурботним і жіночним. Він був зшитий з художніми роботами, вишивкою та різними тканинами, такими як шовк, мереживо і чиста постільна білизна, які були розроблені для елегантності і складних деталей. Після багатьох років пішов довгий корсет з витонченим корсетом, а на початку з'явився новий дизайн корсета, що забезпечує краще рух і полегшує видалення. Однак цей новий корсет раніше маніпулював формою жіночого тіла, щоб збільшити груди, нижню частину і крихітну талію.
Початок 20 -го століття - це коли «Білизна» дійсно еволюціонувало. Американець Мері Фелпс-Джейкобс запатентувала свій перший дизайн нижньої білизни бюстгальтера під назвою «Caresse-Crosby». Вона продала свою ідею Уорнер, який вперше представив розміри для бюстгальтерів A, B і C в кінці 1935 року. Корсет перейшов на більш короткий і м'який матеріал і дозволив грудьм мати більш природну форму.
З роками змінювалися стилі та конструкції нижньої білизни, так само як і тканини, які вони використовували. Просування штучних тканин, зорі Lastex, допомогла просунути використання спідньої білизни. Мало того, що жінки хочуть комфорту або підтримки, вони також хотіли виглядати красивими і чуттєвими. Використання «Тюль», вперше з'явилося у Франції з 1700 по 1800 рр. Для весільних суконь, вуалі та вечірнього одягу, призначалася для прикраси одягу. Тонкий шестикутний трикотажний матеріал є міцним і гнучким. Його використання жіночої білизни дає чистої тканини підтримку додати вишиті обробкою. Більшість тюлів, виготовлених сьогодні, виготовлене на основі бобіни, розробленої Джоном Хиткоат в Англії в 1807 році.
Вишивка являє собою комбінацію складного рукоділля, в якій зображення і твори мистецтва створюються для підвищення жіночої білизни. Техніка ручної роботи, передана від наших предків, як і раніше використовується й цінується багатьма. Найпоширеніша техніка сьогодні - комп'ютеризовані вишивальні машини. Вони були винайдені для масового виробництва і точної деталізації. Будь то ручний чи машинний, вишивка пропонує нижня білизна класичного і елегантного жіночого вигляду і зазвичай додається, щоб прикрасити тюль, сатин і шовкові тканини.
Одна тканина, яка цінувалася за її розкішне почуття, починаючи з 5 -го століття, є «сатиновою», її основне застосування в нижній білизні пов'язано з її гладкою, маслянистою текстурою. У задній частині тканини матова матова поверхня, а на лицьовій стороні - глянсова поверхня. Він виник у Китаї і був описаний як важкий шовк, також відомий як саміт. Атлас має невеликий натяг для щільного прилягання до тіла. Є багато атласних переплетень, але шовкова атласна тканина в основному використовується для жіночих бюстгальтерів, трусиків і нічних сорочок. Частина шовку торгівлі Китаю дозволила створити атлас, хоча й економічно вигідна.
Дуже тонке блискуче волокно, отримане з шовкопряда, називається шовком. Це було зроблено в нитку і тканину, ця тканина експортувалася в зарубіжні країни у великих кількостях, проте таємниці шовкової промисловості ховалися китайцями впродовж поколінь. В кінці кінців інші країни почали використовувати шовкову індустрію і виробляли свої власні ринки, такі як Італія, Франція і Англія, однак італійський шовк і його яскраві кольори довгий час залишалися однією з найдорожчих і дорогих тканин.
С развитием различных тканей были разработаны новые стили отделки и украшения, такие как Guipure и Chantilly Lace. Guipure кружева производится с невесты тонкой проволоки крутились вокруг с шелковыми и хлопчатобумажными нитками, а затем создан, чтобы сделать очень тяжелый шаблон кружева. Это дает белье, как бюстгальтеры, трусики, изысканные украшения неглиже на ремнях, лифе и бедрах. Chantilly Lace - легкое воздушное и нежное, вязаное кружево с воздушным, тонким ощущением. Он имеет фестончатый кант, который может быть добавлен для отделки или предназначен для наложения на атлас, шелк или лен.
На рубеже 21 -го века женское белье развивалось благодаря современным технологиям и тканям, которые помогли изготовить бесшовные бюстгальтеры, трусики из спандекса, литые контурные бюстгальтеры из микрофибры с воздухопроницаемыми, удобными материалами и смелыми романтичными красками. Компьютеры помогли дизайнерам создать сложные художественные работы, которые в противном случае были бы невозможны вручную. Индустрия женского белья стала предприятием стоимостью в миллиард долларов и, как ожидается, только увеличится. Жіноча білизна сильно змінилося протягом століть, у відповідності з кожним поколінням і його стилями. Не дивно, що у нижньої білизни є чарівність любові як для чоловіків, так і для жінок, які переживуть випробування часом.
- Браслет на ногу: навіщо і як його носитиМало, хто знає, що анклет (браслет на ногу) — це не просто чергова глава в історії моди. Цей аксесуар сам має багату історію, а тому носити його потрібно з розумом і за всіма правилами.Повна версія статті
- Виды пирсинга ухаВиды пирсинга уха Моя маленькая дочь абсолютно не хочет, чтобы ей прокалывали ушки. На уговоры не поддаётся, на увещевания тоже. Но мы и не настаиваем, вырастит и сама для себя решит, что ей нужно. Тем более у меня есть несколько примеров взрослых родственниц, которые и вовсе никогда не носили серёжек. Что делать с дочерью, я поняла, но пока уговаривала её, мне захотелось самой. Но так как уши у меня уже проколоты обычным образом, выбирать придётся какой-то более нестандартПовна версія статті