Кошик
312 відгуків
Наш Вайбер  +380973457660
Компания работает с разными партнёрами и поставщиками из разных городов Украины, поэтому отправки некоторой группы товаров раз в 2 дня, из-за этого могут наблюдаться задержки в отправке заказов. Просьба срочные заказы делать заранее. Спасибо за понимание!
Интернет-магазин "Милаша" milasha.com.ua

Жіноче кільце з сапфіром 17р 18р

ЗакінчуєтьсяКод: сп-6

250 грн.

Жіноче кільце з сапфіром 17р 18р
Жіноче кільце з сапфіром 17р 18р
250 грн.
Закінчується
Купити
Зателефонуйте мені
  • +380 показати номер +380973457660
Дізнатися партнерські ціни
Зателефонуйте мені
  • +380 показати номер +380973457660
Дізнатися партнерські ціни

 Божественний синій сапфір.

Кільце срібне з королівським синім сапфіром

Розмір 18р

Вироби з цієї групи відносять до ювелірних прикрас елітного класу. Вироби виготовлені із спеціального ювелірного сплаву і срібла 925 проби до 68% ( мається штамп)

Вироби не темніють, не облазити, відмінно виглядають вони чудово блищать, не втрачаючи краси.

Відмінне доповнення Вашого образу на будь-яке свято, так і просто на роботі або на відпочинку.

Сьогодні топаз вважається одним з найкрасивіших дорогоцінних каменів. Але існує його різновид – містичний топаз, який завдяки втручанню людини придбав воістину дивовижні характеристики. Цей самоцвіт – це полихром, створений за допомогою спеціальної обробки.

Матеріал: ювелірний сплав,срібло 925 проби (штамп)

Покриття: родій

Вставка: .синій сапфір

Основні
   
Розмір кільця 18
Матеріал стерлінгове срібло (штамп)
Покриття родій
Камені вставки лаб.сапфір

Кількість каменів

Розмір

7 (шт)

9*7мм


СИНІЙ САПФІР КАМІНЬ ЗНАЧЕННЯ ТА ЛІКУВАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ

Серед багатьох різнокольорових сапфірів слід зазначити синій сапфір Марс, Венера, Меркурій, Юпітер, Сатурн, Уран Відтінки синіх сапфірів варіюються від блідо-блакитного до темно-синього. Найдорожчим вважається волошково-синій сапфір. Фарбування надає їм залізо (Марс) і титан (Уран). Синій сапфір заспокоює розум. Допомагає поглянути на ситуацію відсторонено, як би здалеку, і тим самим звільнитися від викликаних нею неспокійних думок. Дає можливість відшукати сенс у будь-якій ситуації і знайти віру в те, що все робиться на краще. Если бы мы жили в постоянной убежденности, что ни одно событие не происходит без причины и является частью высшего плана, пусть он нам и неведом, в нашей душе и уме воцарился бы мир. Но мы и так можем его обрести ― предав свои страхи и тревоги в руки высшей силы, как бы и кто бы ее ни называл. Синий сапфир также укрепляет наши силы и придает уверенности в действиях. Ответственный и надежный товарищ, он помогает нам не останавливаться на пути свершений и наделяет нас добродетелью терпения. Разноцветные сапфиры. Зірчастий синій сапфір Існують і зірчасті сині сапфіри, що символізують об'єднує любов Венери, весь жіночий рід; але вони зустрічаються нечасто. У таких сапфірах проглядається візерунок, у гемологів званий астеризмом (звездчатостью). Хоча ми обома ногами міцно стоїмо на землі, синій сапфір парить разом з нами у бездонних небесах, відкриваючи наші душі більш глибоким осяянню, передбачення й мудрості. Опинившись так високо вгорі, ми починаємо фонтанувати інноваціями і винаходами, тому що це місце, де народжуються і більш глибокі революційні ідеї. І, нарешті, найголовніше гідність синього сапфіра в тому, що у нього достатньо енергії, щоб змусити нас діяти у відповідності з новознайденим чином думок, впроваджуючи його в життя. У своїх кращих проявах синій сапфір ― чоловічий камінь, цілитель і наставник нашого діяльного розуму.

Характеристики
Основні
Проба 925
Стать Жіночий
Колір каменів Синій
  • Ціна: 250 грн.